O nas

Jesteśmy młodym zespołem architektów. W 2007 roku postanowiliśmy połączyć nasze doświadczenia zawodowe zakładając Pracownię JOT.

Filozofia naszego działania oparta jest na kilku podstawowych założeniach:

Elastyczność – zawsze staramy się dokładnie rozpoznać potrzeby i gusta naszych Klientów. Potrafimy słuchać i twórczo rozwijać ich propozycje. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy potrzebuje kompleksowej usługi projektowej. Czasem wystarczą konsultacje lub ogólne projekty koncepcyjne.

Profesjonalizm – podejmują Państwo współpracę z zawodowcami w swojej branży. Potrafimy zaprojektować wszystko – wnętrza nowoczesne i stylowe, awangardowe i klasyczne. Zawsze też rozmawiają Państwo z osobą, która faktycznie tworzy projekt. Nie ma wśród nas pośredników i zbędnej kadry biurowej. Oszczędza to Państwa czas i pieniądze.

Osobiste podejście do potrzeb Klientów – zawsze służymy dobrą radą, wiemy gdzie można kupić lepiej lub taniej. Nie pozostawiamy Klientów samych z wyborem odpowiednich materiałów czy rzetelnych fachowców. Zawsze możesz do nas zadzwonić.

Pierwsze spotkanie z nami jest zawsze niezobowiązujące. Luźna rozmowa i porada czasem wystarcza. Jeśli będziecie Państwo zainteresowani, przygotujemy ofertę.